Антон Шебетко
Ми тут були
2018

За час проведення антитерористичної операції на сході України в ній взяло участь понад 330 тисяч українців та українок. Не існує даних про те, яку кількість з них складають представники та представниці ЛГБТ+. На переконання праворадикальних сил і консервативно налаштованого населення, їх там і зовсім немає.

Героями проекту стали представники ЛГБТ+, участники АТО та ООС (Операція об’єднаних сил): солдати, добровольці, волонтери. Зіткнення, конфлікт і об'єднання цих ідентичностей знайшли своє відображення в серії портретів.

Більшості героїв доводиться носити камуфляж на службі та у повсякденні. Вони не роблять публічний камінг-аут у «громадянському» житті. Й переважно приховують це на службі, побоюючись насмішок і негативної реакції. У них усіх різні світогляди. Хтось висловлюється за проведення Маршів Рівності. Інші вважають, що це лише роздражнить праворадикальні сили.

Героїв проєкту об'єднує служба в українській армії або активна участь у волонтерському русі. А також сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність, які все ще є табуйованими темами не тільки в типово маскулінній структурі армії, але й в українському суспільстві в цілому.